pani_stosia (pani_stosia) wrote,
pani_stosia
pani_stosia

Про іканоміку.

Стрілась мені, малята, отака *уйня у інтернетах.Ні, я звісно не палка шанувальниця яценюків і не буду з піною коло рота відстоювати доцільність різних фінансових рішень, аж ніяк. Та вважати, що гроші даремно витрачаються на армію і саме солдати "об'їдають усю країну" - це вершина ватного скотства і ватної тупизни.
Я розумію, що якихось два роки тому ми, придуркуваті мирні хобіти, мали армію за атавізм і непотріб, але ж зараз ми, биті-стріляні, мали б не лише зрозуміти, але й побачити для чого вона нам. І чому на ній не можна економити.
А якщо вже конче необхідно заощаджувати (а воно б не завадило), то пропоную почати з цієї мордатої бабці. Принаймні, воно менше варнякатиме. Або варнякатиме не так безпідставно.
Subscribe

 • Аааааа, воно заразне!

  Одна лаборантка з Ухані Сказала: Спокуха, маманя. Еси шо, звалим на... Хоч би й на кажана. Подумаєш, чи не питання.

 • Высокие отношения.

  Из книги Суворова. Именно так в разведке. И он, и она уже выбрали эту тропу в жизни. Они видели друг друга на изматывающих дистанциях и на…

 • Тривожна валізка

  Складається із тривоги. Ліки, документи та речі перекладені нею, мов цупким папером. Ніздрі роздуваються і тремтять. То зібрані речі просякнуті…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments