pani_stosia (pani_stosia) wrote,
pani_stosia
pani_stosia

Таваріщ Шифер (не Клавдія!) пропонує здатись.

Нє, ну всі ж вже бачили інтевю з одноїмєнним товаришем? Який чи то брат помошніка, чи то помошнік брата, чи брат свата друга кума шото там такоє. Хєр їх зна, хто там в них ким кому доводиться молодшим свинарчуком. 

«Если бы нам внутри Украины разрешили производить на русском, мы бы могли торговать с Россией этой продукцией. Запреты — это искусственная и гадкая штука. Эту войну, которую развязали политики, надеюсь, сегодняшние политики закончат. Мое отношение к войне такое, что я понимаю — ее затеяли, чтобы подзаработать денежек и с той, и с другой стороны. Все подзаработали, только нас разорили с вами», — объясняет свою позицию совладелец «Квартала».

Тобто, отетот кадавр, неудовлетворьонний фінансово і, не побоюсь цього слова, економічєскі, іскренне щитає, що якщо зірки загоряються, а війни починаються, то виключно аби заробити грошеняток. Ну а нашо ще. Тю. І йому, бачтє, обідно, що на війні заробляє хтось інший, якийсь, панімаєш, Вальцман, рубє гроші на просрочених карамельках з ліпецької фабрики, а йому зась. 
Астанавіть ці похорони, Борюся не отримує від них ніякого удовольствія. Борюся пропонує одразу здатись, остановіть війну на стой-раз-два, одмінить квоти на мову, одмінить к хєрам мову, а заодно одмінить понеділки, похмілля, геморрой, гайморит, простатит, погану погоду, довбойбів, просрочування продуктів і вопше. Насрати на суверенітет, міжнародне право і сувору реальність. Вони заважають Борюсі торгувати своїм вторинним медіа-продуктом з північними папуасиками. Що характерно, їхати до папуасиків і там знімати своє гівно кіно він не хоче. Він хоче підігнати нашу реальність під свої хотєлкі. 

Охуїть, кричали гості. 

Subscribe

 • Ну, с праздничком.

  С днем советской космонавтики. Поехали, так сказать.

 • Всеосяжної рівності пост.

  Була собі одна організація, розташована у кількох будівлях. У одній із них посеред зими за несплату вимкнули опалення. Робітники трішки почекали,…

 • Ми знаємо, хто ми і знаємо – звідки.

  Це наша земля, означена мовою, травою червневою, стежкою зимовою, теплою колядкою, подібною до квітки. Ми знаємо, хто ми і знаємо – звідки.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments