pani_stosia (pani_stosia) wrote,
pani_stosia
pani_stosia

Історична правда їм гидка, бо їхні предки в ній були злочинцями.

 

Батько Шефіра мочіл бєндєровцев. Про це сам Шефір розказав в інтерв'ю.
Уявіть: все дитинство він думав, що його батя герой. А потім прішол етот ваш Майдан со своїм бандерой і сказав, що батя його - покидьок і мразь. Як він після такого відноситись до України? 
До речі сопля зелена теж з чекістської сім'ї, дєдушка із криворізьких мусорів. Теж встиг прислужитися Москві.

Тепер воно буде мочіть бєнєровцев вже захопивши владу в Україні. Тільки вони це будуть робити хитро. Відміняти мову, відміняти квоти на українську музику, відміняти парад на День Незалежності, знищувати бойовий дух національних сил, повертати російську недокультуру в Україні. Українська церква їх теж не цікавить, бо вони нав'язують свою мораль з гиги над термосом. Історична правда їм гидка, бо їхні предки в ній були злочинцями.

Це чужинці, що скористалися нашим важким становищем під час війни і захопили владу.
Повторюю: це чужинці.

А тому ці чужинці можуть спиратися тільки на лівацькі гасла - отнять і подєліть, раздать народу, кинуть подачку люмпену, і очолювати настрої хамів. Тільки в зденаціоналізованому суспільстві чужинці можуть сховатися. Не тому, що вони погані люди, а тому, що тільки так вони мають можливість не приймати правила суспільства, серед якого живуть і заробляють.

Отож наразі ми опинилися в дуже небезпечній ситуації. Ця тля буде роз'їдати нашу Україну, але непомітно. Телевізійні канали в їхніх руках, тож правда буде їхня. Роздивитися небезпеку, щоб почати реагувати, буде дуже важко. І найбільшим досягненням буде, якщо просто не проскочимо момент, коли стало пізно.

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 3 comments