pani_stosia (pani_stosia) wrote,
pani_stosia
pani_stosia

Каналізація Медведчука.

Є така хрінь у інтернеті, як "клікбейтний заголовок". Використовується різними сміттєсайтами псевдоновин аби накрутити кількість переглядів і є, власне, різновидом наїбалова у дрібних розмірах. Ну там "ШОК! Ізвєстний актьор пагіб на сьомочьной плащядкє!". Людина заходе і виявляється, що "ізвєстний" актьор знімався аж ув одному трихвилинному епізоді якогось задрипаного серіалу. І пагіб страшною смертю за задумом сценариста. Формально не придерешся - актор? Актор. Відомий? Відомий. Шо, вам не відомий? Ну то справа смаку. А комусь іншому відомий. Автору статті відомий. Мамі його і її подружкам. Бухгалтерії, яка йому гроші начисляла за епізод. Шо ше треба? З пагібом на площадці та ж фігня. Пагіб же? Пагіб. А потім встав і ще раз пагіб. Бо з першого дубля не відзняли. Але це не відміняє факт наїбалова в цілому. 

А теперь повернемось до наших помийок. Вони, в принципі, працювали в тому ж форматі, але вивели його на новий, космічної вистоти рівень. Новини наче справжні, але всі побудовані на принципі "не Рабинович, а Іванов, не в лотерею, а в карти, не півмільйони, а три рублі і не виграв, а програв". А так все правильно. А потім починається страшне. Набігає купа експертів, очевидців і прочіх вазмущьонних граждан і починають обговорювати, що робитиме Рабинович з такою грошвою. Не знаю як в кого, а в мене від цього видовища звивини розпрямляються. "В Украінє запрітілі Булгакова!" Всього запрітілі! Зовсім! Гєнацид! Фашисти! І шо тєпєрь? Будут сжигать кнігі? А знаєтє, хто ще зжигав кнігі? Гітлєр. 

Два кліки - і з'ясовується, внізапна, що ніхто ніякого Булгакова не забороняв. Заборонили якийсь окремий наклад якогось окремого видання за мудацьку передмову. Все. Справа курячого лайна варта. Але нііі. Купа експертів годинами, ГОДИНАМИ! обжовує новину "каг же таг, запрітілі булгакова". І де, де ж його тепер взять?? (В сраці. Там, де й завжди, на полиці. В бібліотеці. В інтернеті.) Все це приправлено трьома фашизмами, двома гєноцидами, ностальгією за ковбасою і дідами, які воювали. (Це обов`язкова приправа до всіх тем. Маст хев). 

Тобто. Люди. Годинами. Обговорюють. Неіснуючу. Новину. 
Сидять і блін на повному серьйозі обговорюють те, що ніде і ніколи не відбувалось. 
Це не журналістика, це якийсь покруч від збоченого зв`язку симулякра з сюрреалізмом.
Ці передачі можуть викликати розсмоктування гіпоталамуса та масовану атаку мозгошмигів. 
Воно породжує людей, які живуть у якомусь паралельному світі із забороненим булгаковим, фашистами, геноцидами. Воно продукує і розповсюджує шизу. 
Слава богу, що ці вісті з дурки закрили.
Subscribe

 • Ну, с праздничком.

  С днем советской космонавтики. Поехали, так сказать.

 • Всеосяжної рівності пост.

  Була собі одна організація, розташована у кількох будівлях. У одній із них посеред зими за несплату вимкнули опалення. Робітники трішки почекали,…

 • Ми знаємо, хто ми і знаємо – звідки.

  Це наша земля, означена мовою, травою червневою, стежкою зимовою, теплою колядкою, подібною до квітки. Ми знаємо, хто ми і знаємо – звідки.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 7 comments