pani_stosia (pani_stosia) wrote,
pani_stosia
pani_stosia

Идеологи украинского нацизма как они есть.

Оце подумалось мені, що якісь з нас нацисти не дуже получилися. Хуйові, прямо скажем, нацисти. От німецькі нацисти придумали ідеологію, чітко окреслили ознаки арійської раси, вивели родословну від самого Хеймдалля з Нібелунгами чи хрін їх зна од кого, одділили бєлокурих бестій з нордіческим характером від всяких інших унтерменшів, поміряли черепушки, розложили усе по полочкам. Орднунг. Не те шо у нас.
Тобто, як називатись груздьом нацистом, так це ми завсігда, а карательствуєм якось вяло, без огонька. І нациствуєм навід`єбись. Єдінственні люди, які хоч якось озабочені цим важнейшим питанням - наші друзі з-за порєбріка. Не дають розслабляться, весь час нагадують, шо треба вже на третій рік побєди фашизму помірять усьо, шо треба помірять і начать геноцидіть нарешті унтерменшів. Чи, мать його так, хоч окреслить морфологічні ознаки послєдніх, бо біга купа народу неклассіфіцируваного і рєшительно непонятно, хто кого утісня і шо вообще робиться. То україномовні ватні кацапи коцаби несуть херню в масси, то русскоязичниє жители Домбаса шлють гібрідних защитніков на чистейшому вєлікому і могучому с прімєнєнієм матюків. Теж вполне великих і могучих. Непонятно ж ничого. І у таких тяжолих условіях наші друзі не опускають руки і пояснюють нам, розгільдяям від нацизму, яких українців ми должни щитать правильними, яких ні, як відбраковувать, каждой москаляке по гілляке і пусть нікто нє уйдьот неповішеним!!! Ото шо б ми без них робили?
Так я б їм яке званіє присвоїла чи орден імені Хуйла. За форміруваніє і популярізацію ідей українського нацизму. Желательно срочно і желательно посмертно.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments