pani_stosia (pani_stosia) wrote,
pani_stosia
pani_stosia

Довбойоби. Повні довбойоби. Вовочка.

 Од Вовочки мене трошки бомбануло тоді, канєшно. Ввімкнула рандомний канал напроти якого було написано "Новогоднее поздравление президента", щоб не пропустити момент, коли тре розколупувать пляшку з шампанським, а тут, ні сіло, ні впало - Вовочка. Я хз, чи це неповага до Пороха, чи до "інститут президентства", а от до мене точно неповага. Я битий заєць і спроби маніпулювати мною я відчуваю і реагую відторгненням раніше, ніж усвідомлюю розумом. Рєфлєкторно-автоматично, ага. Тому я всі ці дні лише привично кривилася, коли мені під виглядом щедрівок, співаних дитячими голосами намагалися впарити щось інше. І навіть відчувала полегшення, коли то був всього лише чорти-джі інтернет, а не якесь політичне рило, схоже на сраку. 
Але це ж, мать вашу, Новий рік. Гості, шампанське, мандарини, бій годинника. Ніщо не прєдвєщало, розслабилася старушка, не чекала у такий момент ніякої підлянки. А тут отето "я іду в прєзіденти". Ото нова радість сталаІ Яка не бувала. Та іди ти хоч в сраку, Вова, чом я маю про те знати за п'ять хвилин до нового року? Хайпануть захотілось, взять нас "тепленькими". Чорт таке видів, пацан ще не переміг, а вже охуїв! Дальше чого ждать?
А от і діждали. Територія нашої країни - це "кускі землі" Ну такоє. Почті як два кусочєка колбаскі, тіки землі. 
Це не кускі землі, блядино ти охуївша. Це наш дім і наше життя. З тих "нєнужних" кусків землі втекло десь пара міліонів людей, бо вони стали непридатні для нормального життя. І наші хлопці гинуть не "ніпанятна за шо", а за те, щоб ця зараза не перепаскудила ще більше життів. Наших і наших дітей. Це не лінія фронту між кусками зємлі, це чумний кордон. Оплачений високою ціною, щоб не довелося платит більше. 

А тепер пісня. Всім спасіба. 


Subscribe

 • Ну, с праздничком.

  С днем советской космонавтики. Поехали, так сказать.

 • Всеосяжної рівності пост.

  Була собі одна організація, розташована у кількох будівлях. У одній із них посеред зими за несплату вимкнули опалення. Робітники трішки почекали,…

 • Ми знаємо, хто ми і знаємо – звідки.

  Це наша земля, означена мовою, травою червневою, стежкою зимовою, теплою колядкою, подібною до квітки. Ми знаємо, хто ми і знаємо – звідки.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 6 comments