Від Сяну до Дону. Письменник Сергій Жадан про Соборність України і чужі тези

 Спільною є наша – така незбагненна, проте яка ж зворушлива – прив’язаність до цієї території, до наших сіл, містечок і мегаполісів, які ми так ніжно любимо й зневажаємо. Спільною (ну якщо вже зовсім чесно) є наша залежність одне від одного, залежність від тих, кого ми так само любимо і зневажаємо. Спільним є почуття образи. Але й почуття гідності теж є спільним. Яким би воно не було. Спільного більше. А головне: спільне – важливіше. Тому зі святом усіх. Подібних і неподібних.

https://www.radiosvoboda.org/a/30389972.html?fbclid=IwAR17kkjnDQ2tfbwuBjrKlbwjktphnMHAG1vMuaqIEia13A5MPMOd9ThiRyQ

Шануймося.
Чорних заздрощів пост

Как год встретишь

 так и вот это самое.

НОВЫЕ СОБЫТИЯ101


От чует мое сердце, весь год будет дурацкий. Пройдет под знаком, так сказать, первого дурака.

Нікакая разніца.

                                     Епіграф: так, у мене пригоріло! Вкурвило по повній. Спасибі, я в курсі. 

У фільмі "Донбасс" Лозниці є епізод (дивитись з 01.02), де в дрібного бізнесмена віджали тачку і вимагають гроші "на дєло рєволюциі". Бізнесмен як раз такий, кому "нікакоі разніци". То всьо політіка. Ми не розбіраємся. І нє інтєрєсуємся. Ні панімаєм нічіво. 
Але раптом виявляється, що політика може розібратись з тобою навіть якщо ти у ній нє разбіраєшся. Що отєтім теж може буть "нікакой разніци" якщо у тебе є що взяти. Чи якщо ти підвернешся не тим людям і не у той момент. Вони можуть дозволити собі не бачити разніци. Просто тому, що можуть. Залишитись "у доміку" не вийде ні в кого.Та не однаково мені.(с)

 "Тому — не все одно, хто як говорить, яким богам молиться, які книжки читає. Не все одно, якими іменами названі вулиці наших міст, не все одно, чи домінуючим є для нас Шевченко, чи Пушкін. Не все одно, як це часто доводиться чути, кого ми вчимо у школі, не все одно, яке наше відношення до російської літератури. Ні! Це не все одно... А коли — все одно, то це значить, що все одно для вас, хто є ми самі! Це значить, що ми не нарід, не якась спільна історична збірна сила, а невиразна юрба, сіра маса, вічно принижена без всяких ідеалів чернь."

Джерело: https://ukrclassic.com.ua/…/489-ulas-samchuk-narid-chi-chern Бібліотека української літератури © ukrclassic.com.ua

Звернення припиздента писали плагіатори і мудаки. Друге страшніше.